درباره ما

ما اینجاییم تا شما به راحتی و با مناسب ترین قیمت تجهیزات سرگرمی خود را فراهم کنید.

ایده ایجاد فروشگاه اینترنتی یاشیل دیجیتال از اسفند ماه ۱۳98 بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا ایجاد شد و فعالیت رسمی خود را از اردیبهشت ماه 1400 آغاز کرد. یاشیل دیجیتال که به عنوان پشتوانه، تجربه بیش از 23 سال در زمینه فروش انواع محصولات حوزه بازی را با انبوهی از مشتریان ثابت در کارنامه خود دارد، با انگیزه گسترش خدمت رسانی خود به اقشار و جمع بیشتری از مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمود. از الزامات استمرار فعالیت و موفقیت هر فروشگاه آنلاین، به صراحت می‌توان صداقت را در صدر موارد نام برد. هدف کادر مجرب یاشیل دیجیتال، ارائه دقیق‌ترین اطلاعات، مطالب، بررسی‌ها و بهترین خدمات مشاوره خرید،‌ پشتیبانی و خدمات پس از فروش در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد. ماموریت نهایی ما حل مشکل سردرگمی و صرف زمان و هزینه برای اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت مناسب کالا برای مشتریان گرامی و چشاندن طعم خریدی مطمئن، لذت بخش و در عین حال راحت است؛ که امیدواریم با الطاف خداوند متعال و اتکا به تلاش و پشتکار خود موجبات جلب رضایت شما مشتریان گرامی را فراهم ساخته و به این هدف نائل شویم.

چرا از یاشیل دیجیتال خرید کنیم؟

امروزه در دنیای اینترنت،‌ سایت‌های متعددی در حوزه‌های فعالیت یاشیل دیجیتال حضور دارند. در این میان چرا شما مشتری گرامی بایستی ما را به عنوان فروشگاه منتخب خود برای خرید بعدیتان انتخاب نمایید؟ جواب های متعددی می‌توان برای این سوال داشت که در زیر به برخی از نقاط قوت و متمایز کننده یاشیل دیجیتال در مقایسه با سایر سایت‌ها اشاره می‌نماییم:

  • قرار دادن مشتری در کانون فعالیتها و پایبندی به اصل مشتری مداری بعنوان رکن اساسی فعالیت
  • تصاویر با کیفیت محصولات برای کمک بیشتر به انتخاب محصول توسط مشتری.
  • عرضه مستقیم کالا که موجب ارائه قیمت های کاملا رقابتی بدلیل حذف سایر هزینه ها شده است.
  • برخورداری از کادر مجرب فنی، کارشناسی و تخصصی با توان پاسخگویی بالا در ارائه مشاوره فنی دقیق از انواع محصولات و بازار روز.
  • خدمات پس از فروش با کیفیت بالا و با هدف حصول اطمینان از رضایت شما مشتری گرامی.
  • رعایت اصل صداقت و صیانت از حقوق مشتریان بعنوان یکی از ارکان اصلی فعالیت. (برای اطلاع از حقوق مشتریان به صفحه قوانین و مقررات فروشگاه مراجعه فرمایید.)
  • طرح ارتباط مستقیم با مدیریت در خصوص شکایات و پیشنهادات