اخبار دنیای بازی

بازی Far Cry 6

نمایش ارتباط برقرار کردن با حیوانات در ویدئوی جدید بازی Far Cry 6. جدیدترین ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی فار کرای 6 سطح تعامل با حیوانات را نمایش می‌دهد. جریان داشتن قصه‌های این سری در سرزمین‌های سبز و حاره‌ای، شرایط شکار و پت کردن حیوانات مختلف را در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌دهد. حالا هم که به تاریخ عرضه Far Cry 6 نزدیک و نزدیک‌تر شدیم اطلاعات جدید از سطح تعامل گیمر با حیوانات و شکار این موجودات در بازی منتشرشده است.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی یک ویدئوی کوتاه و جذاب در مورد نحوه ارتباط با حیوانات در بازی فار کرای 6 منتشرشده است. بازی Far Cry 3 با معرفی مکانیسم‌های شکار، لوت و رام کردن حیوانات توانست الهام‌بخش آثار اوپن ورلد پرتعدادی باشد که شکار و مکانیسم‌های استخراج مواد و ساخت‌وساز را کنار ارتباط و بهره‌گیری از حیوانات در دسترس بازیکن‌ها قرار بدهد.

سبک داستانی بازی

سبک داستان Far Cry 6 گیمرها را به یک سرزمین گرمسیری و جنگلی می‌برد و ازنظر ایجاد مکانیسم‌های ارتباط با حیوانات و شکار آن‌ها مسیر بازی‌های فار کرای را دنبال می‌کند. در ویدئویی که یک کاربر یوتیوب در آن منتشر کرده است، حیواناتی مثل اسب، خروس، کروکدیل و بیشتر را می‌بینیم که گیمر توانایی پت کردن با آن‌ها را به دست می‌آورد. یکی از نکات جالب بازی این است که می‌توانید از این حیوانات در جهت نابودی دشمنان خودتان استفاده کنید.

کافی است که تغذیه مناسب آن حیوان را در اختیار داشته باشید و بعدش خواهید دید که یک خروس وحشی چطور در رکاب شما جان‌فشانی می‌کند. این سیستم در بازی Far Cry 5 هم وجود داشت و به نظر می‌رسد که حالا در قسمت ششم شاهد نسخه بهتر شده و عمیق‌تر شده آن خواهیم بود. فار کرای 6 قرار است در تاریخ هفت اکتبر یا همان 5 مهر راهی پلتفرم‌های نسل 8، نسل 9 و PC شود.

در نهایت شما را به دیدن تریلر بازی Far Cry 6 جلب می‌نمایم

دیدگاهتان را بنویسید