اخبار دنیای بازی

معرفی بازی‌های جدید شرکت اینسامنیاک

در این قسمت به معرفی بازی‌های جدید شرکت اینسامنیاک می‌پردازیم. استودیویی اینسامنیاک گیم  اعلام کرد که ۲ بازی مارول اسپایدرمن ۲ و مارولز ولورین که در جریان بازی پلی‌استیشن شو کیس ۲۰۲۱ معرفی شدند برخلاف سایر بازی‌های مارول در جهان یکسان و مشترک جریان خواهد داشت بااینکه اولین تریلر بازی مارولز ولورین کاملاً مبهم و کوتاه بود و احتمالاً این بازی قرارِ است مدت‌ها بعد از داستان مارولز اسپایدرمن جریان داشته باشد  اما وجود نکات ریزی در این تریلر باعث شد نظریه‌های مختلفی در مورد این بازی مطرح شود.

نگاهی مختصر به بازی‌های جدید شرکت اینسامنیاک

در گام اول به نظر می‌رسد که داستان ولورین در شهر نیویورک جریان نخواهد داشت و با توجه به پلاکی که در گوشه تصویر دیده می‌شود، احتمالاً این بازی در شهر کبک کانادا جریان داشته باشد. اما با توجه به اعلامیه اینسامنیاک گیم این دو بازی در یک جهان روایت دارند و احتمالاً مرد عنکبوتی و ولورین در نقطه‌ای خاص از بازی باهم روبه‌رو می‌شوند. همین‌طور با استناد به گفته‌های استودیوی اینسامنیاک گیم مارولز ولورین یک بازی مستقل هست که توسط برایان هورتون کارگردانی می‌شود، اما درنهایت جهان بازی با مارولز اسپایدرزمن 2 مشترک هست.

 از طرفی دیگر حضور ونوم به‌عنوان شخصیت شرور عنوان اسپایدرمن 2 و حضور پیتر پارکر و مایلز مورالس در این بازی به‌اندازه کافی صحنه‌های نبرد آن‌ها را شلوغ می‌کند، اما ممکن است دراین‌بین این دو شخصیت از ولورین طلب کمک کنند، به هر ترتیب مشترک بودن جهان این دو بازی طبعاً باهدفی خاص صورت گرفته و باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر در این زمینه باشیم، البته حضور این دو شخصیت در یک بازی چندان دور از ذهن نیست و حتی استودیوی اینسامنیاک اشاره‌های غیرمستقیم به سایر ابرقهرمان‌های مارول ازجمله دکتر استرنج، اونجرز و تعدادی دیگر هم داشته است.

مارولز ولورین در تاریخی نامعلوم و مارولز اسپایدرمن 2 در سال 2023 برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

ویدئوی منتشر شده در شو کیس 2021 سونی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *